Lågupplöst logga.gif
M9233-1_SE_0099_edited.jpg

KONTAKTA OSS

Tveka inte att höra av dig till oss! 

Ta kontakt med uppgifterna nedan eller skicka ett meddelande med formuläret. Du kan även titta förbi på vårt kontor om du har vägarna förbi. 

KONTAKT

BESÖKS OCH POSTADRESS

Enstaberga Cementgjuteri AB

Stockvägen 6

611 75 Enstaberga 

TELEFON OCH E-POST

0155-57840

Info@enstabergacement.se

Momsreg. nr: 04-556 114-5185

Organisationsnr: 556114-5185

Bankgiro:6 19-1456

Plusgiro:14 33 16-8

Bank: Nordea

KONTAKTA OSS

PERSONAL

Roine Johansson

Vd

070 68 57840

Roine@enstabergacement.se

Mattias Johansson

Transport och logistik

070 63 57840 

Mattias@enstabergacement.se

Fredrik Johansson

Färdig betong

070 64 57840

Fredrik@enstabergacement.se

Christina Johansson

Administration 

0155-57840

Info@enstabergacement.se

Lena Karlsson

Administration 

0155-57840

Lena@enstabergacement.se

Marie Lindvall

Administration 

0155-57840

Info@enstabergacement.se

Emilia Lindvall

Administration 

Info@enstabergacement.se

Jimmy Brattelin

Administration 

070 34 77840

Jimmy@enstabergacement.se

P1010345.JPG

VILL DU JOBBA MED OSS?

  • Facebook

Följ oss på våra sociala medier

©2020 av Enstaberga Cementgjuteri

Enstaberga Cementgjuteri AB

Stockvägen 6

611 75 Enstaberga 

0155-57840